Decoration

Newsy

"Ostatni Taniec" już w sprzedaży!

"Wydawałoby się, że morderstwo w sąsiedztwie bazy wojskowej to nie najlepszy pomysł, a jednak... zdarzyło się. Zabójca musiał być bardzo głupi albo niezwykle pewny siebie. Niestety wszystko świadczy o tym drugim. Kamery nie działają, na miejscu zbrodni nie ma żadnych śladów, a jedynym świadkiem jest młoda japońska turystka, który ledwo mówi po angielsku. Nie wiadomo, kim był morderca, nie wiadomo, kim była również ofiara. Przeczucie każe jednak myśleć, że miejsce zbrodni nie jest przypadkowe..."


Czas na kolejną premierę!


Nowy tytuł to oczywiście zupełnie nowa sprawa. Wciąż pozostajemy jednak w realiach urokliwego New Heaven, w którym zło nigdy nie śpi Niezmienne pozostaje również to, co najważniejsze – to od Was zależy powodzenie śledztwa. Pościgi, wybuchy i niespodziewane zwroty akcji... to wszystko już na Was czeka w audiohistorii "Ostatni taniec"


Nowy tytuł to również nowy lektor. Tym razem w rolę narratora oraz detektywa wcielił się Andrzej Hausner – aktor telewizyjny, dubbingowy i teatralny, absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ostatnimi czasy mogliśmy go oglądać na małym ekranie, chociażby w rolach detektywa w serialu "48h. Zaginieni" czy króla Kazimierza III Wielkiego w serii "Korona królów". Niemniej jednak Andrzej to przede wszystkim ceniony i rozchwytywany głos. W swoim portfolio ma dziesiątki audiobooków (m.in. Shogun, książki z serii Jacka Reachera) oraz ról dubbingowych (m.in. Wiedźmin, Cyberpunk i wiele innych).


Ostatni taniec to również debiut dla Hotaru Takahashi oraz Macieja Stankiewicza. Hotaru wcieliła się tu w rolę japońskiej turystki – Ichiki. Maciek wziął za to na barki postać policyjnego patologa – Bryana, w którą (możemy to już zdradzić) wcieli się również w kolejnych dwóch audiohistoriach z serii! Serdecznie dziękujemy Andrzejowi, Hotaru i Maciejowi za zaangażowanie w projekt oraz udaną, ale też bardzo sympatyczną współpracę. Było nam bardzo miło słyszeć, jak kolejne postacie budzą się do życia właśnie przy udziale ich głosów!


Powodzenia!