Decoration

Newsy

Startujemy już wkrótce!

I... stało się! Narodziło się jako marzenie, przeszło w śmiałe plany, a teraz, po ponad dwóch latach prac w końcu ujrzy światło dzienne. Platforma MysteryFOX, bo o niej mowa, ma być czymś, czego jeszcze nie było i czymś, czego na rynku nam, a pewnie i wielu z Was brakowało. O czym dokładnie mowa? No cóż... Czas powoli odkryć karty! :)


Mamy z MysteryFOX związane bardzo szerokie plany, ale kluczowym pomysłem i czymś, od czego wystartujemy, będzie coś, co nazwaliśmy roboczo "audiohistoriami". A czym są te "audiohistorie"?


Najprościej byłoby powiedzieć, że to po prostu audiobooki, z tym że to nie są zwykłe audiobooki. W audiohistoriach nie jesteś tylko biernym słuchaczem, nie obserwujesz poczynań bohatera z tylnego siedzenia... W audiohistoriach to TY jesteś BOHATEREM historii. To od Twoich decyzji zależy, w którym kierunku podąży fabuła, jak zachowa się Twój bohater i – co najważniejsze – jak dana historia się zakończy. Przestajesz być tylko obserwatorem, a stajesz się częścią przygody. Wsiąkasz w świat historii i wpływasz na jej bieg.


Brzmi interesująco? ;) Mamy nadzieję, że tak! A to jeszcze nie wszystko! Nasze audiohistorie stawiają na jak największą immersję. Dlatego każda z nich jest nagrywana nie tylko przez jednego prowadzącego lektora, a cały zespół profesjonalnych aktorów. Wśród naszych głosów znalazły się takie nazwiska jak chociażby Andrzej Hausner (m.in. Shogun, seria książek Lee Childa), Krzysztof Banaszyk (znany m.in. z roli wiedźminowego Vernona Roche'a), Kamil Pruban (m.in. Deadpool, Strażnicy Galaktyki) czy Piotr Brzeziński (znany szerzej jako Peter J. Birch). Całość jest do tego okraszona soundtrackiem i efektami dźwiękowymi, tak aby dać Ci szansę, jak najlepiej wczuć się w historię.


To oczywiście nie wszystko, ale do premiery jesczcze chwilę czasu, więc nie będziemy na razie zamęczać Cię zbyt dużą dawką informacji :) Zachęcamy jednak do obserwacji naszego profilu. Wkrótce będziemy odkrywać kolejne karty.


Pozostaje jeszcze tylko jedno pytanie – kiedy premiera? Tutaj mamy dla Was bardzo dobre informacje – nasz plan to już luty i mamy nadzieję, że uda nam się dotrzymać tego terminu.


Stay tunned!

M&P