Decoration

Newsy

Czas odkryć kolejne tajemnice!

Na początek coś, co niewątpliwie ucieszy wszystkich fanów kryminałów. Seria CRIMESCENE! Wciel się w rolę detektywa wydziału zabójstw i daj się porwać przygodzie! Porwania, morderstwa, pościgi, strzelaniny, a to wszystko w obrębie malowniczego New Heaven. Miasta, w którym zło nigdy nie śpi... Każda pozycja z serii to nowa sprawa kryminalna i nowa niezależna historia, ale łączy je jedno – to Ty będziesz mieć realny wpływ na przebieg śledztwa i to od Ciebie zależy, dokąd Cię ono zaprowadzi... Nie będziesz tylko słuchaczem – będziesz DETEKTYWEM!


Brzmi ciekawie? ;) A to jeszcze nie wszystko! Zdradziliśmy już ostatnio, że nasze audiohistorie to przede wszystkim interaktywne audiobooki, w których to TY decydujesz, w jakim kierunku podąży historia, ale mamy do zaoferowania znacznie więcej, a wszystko ma jeden cel – jak największa immersja.


Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę...


Przed rozpoczęciem gry, to Ty decydujesz, w jakiego detektywa lub detektywów (tak! audiohistorie pozwalają na grę nawet do 3 osób!) masz ochotę się wcielić. Każdy ma trochę inne cechy i unikalny zestaw umiejętności, które na różnych etapach gry mogą być mniej lub bardziej pomocne.


Bo warto rozmawiać...


Śledztwo to nie tylko podążanie za tropami, ale też rozmowy. Dlatego audiohistorie z serii CRIMESCENE oferują również zaawansowany moduł przesłuchań, w którym to Ty decydujesz o każdej wypowiedzi Twojej postaci. Od tego, jak je poprowadzisz, zależy, jaki będzie jego rezultat. Może nowy trop? Nowy podejrzany? A może zaprzepaszczone szanse na sukces?


Co więcej?


Oczywiście w związku z tym, że nie jest to zwykły audiobook, a interaktywna historia, to nie omieszkaliśmy po drodze dodać dodatkowych atrakcji w postaci małych minigier :) Sprawdzaj odciski palców, próbki DNA, rozbrajaj bomby czy też włamuj się do sejfów... Nie zapomnij też o analizie zebranych dowodów. Zawsze mogą doprowadzić Cię do nowych tropów! Wszystko to po to, byś poczuł się jak prawdziwy detektyw i całym sobą zaangażował się w prowadzenie śledztwa.


Stay tunned!

M&P